Čtenářské kluby

Hodně štěstí, zdraví!!!

20.02.2019, 11:57

Puuusheen má narozeniny, my máááme přááání jedinýýý! Slova jedné z nejznámějších narozeninových písní zazněla v našem klubu právě tuto středu. Kočička Pusheen – náš klubový maskot – měla 18. února narozeniny. A co bychom byli za partu, kdybychom to přešli bez oslavy?! Nemyslitelné! Největší radost měla Pusheen (děti i dospělačky) z bábovky. Jak by ne, jídlo je její (a náš také) největší koníček. To ví přece každý, kdo přečetl knížku Pusheen – Já košišta. A co by děti přály Pusheen k narozeninám? Pelíšek, sourozence nebo by jí založily instagram.

Aby nepřišli zkrátka hrdinové našich rozečtených knížek, dovolili jsme si pro ně připravit také narozeninový dárek! Nečekejte ale nové mobily, kola nebo značkové oblečení. Děti – můžeme-li je takto ještě nazývat – vzaly svůj úkol zodpovědně a zamýšlely se nad tím, co jejich hrdinům skutečně chybí: rodiče, babička, láska, pohlazení či pochopení…

Setkání bylo opravdu vydařené! Věříme, že se líbilo i naší návštěvě, Radce Houškové, která za námi přijela z píseckého čtenářského klubu na ZŠ T. Šobra.

Lucka a Markéta